۱۳۹۶-۰۱-۲۱

مشاوره، خدمات فنی، نگهداری و تعمیرات

شرکت هوشمند نگر ستاک با کادر  متخصص و مجرب خود در زمینه طراحی تخصصی تاسیسات مکانیکی در ساختمان های مسکونی ، تجاری و صنعتی و حوزه بهینه سازی صرف انرژی ،فعالیت خود را از دهه۸۰  آغاز نموده است. این فعالیت ها بیشتر بر روی تاسیسات حرارتی و برودتی ساختمان، توسعه کاربرد انرژی های تجدید پذیر ، سیستم های آبیاری هوشمند، کنترل کیفیت آب و هوا و ارتقای کارایی انرژی در ساختمانها متمرکز بوده است.

این شرکت و مجموعه های مرتبط  پس از تدوین نقشه راه نوین خود از ابتدای دهه ۱۳۹۰ وارد استراتژی جدیدی از نحوه فعالیت خود شده، توسعه همکاری با بازار هدف بخش خصوصی را آغاز نموده، که به عنوان نمونه هایی از این فعالیت ها می توان به بحث مدیریت منابع آب، بهبود و مدیریت مصرف انرژی در کارگاهها و کارخانه ها، گلخانه های و همچنین ممیزی و کاهش مصرف انرژی و نگهداری تاسیسات برج ها و آپارتمان های منتخب اشاره کرد؛ که امروزه با گسترش دپارتمانهای کاری خود در حال توسعه این فعالیت ها می باشد.

معرفی نامهای تجاری برتر، خدمات قابل دریافت و در دسترس با شرایط مناسب هزینه و در بهترین زمان انجام کار، فراهم ساختن امکان رقابت برای همکاران بخش خدمات فنی و تاسیسات، همچنین امکان انتخاب و داشتن گزینه های بهتر برای مشتریان به موازات آن از اهداف و برنامه های این گروه کاری می باشد.

کادر متخصص این شرکت با افتخار آماده ارائه مشاوره و خدمات مرتبط با موضوع نگهداشت بهینه فضای کار و یا ساختمان شما در راستای مدیریت منابع آب و انرژی به عنوان سرمایه های ارزشمند ملی است.

بنابراین درج مطالب تخصصی و کاربردی این حوزه ها در سایت شرکت هوشمند نگر ستاک به آدرس www.hones.ir به منظور راهنمایی در تصمیم گیری منطقی جهت حفظ سرمایه و بهبود شرایط آسایش و بهره وری بیشتر در محیط زندگی و کار شماست.


جهت مشاوره رایگان و اطلاع بیشتر از انواع خدمات و قیمتهای قابل ارائه (در خصوص موارد مطرح شده در این سایت)،

لطفا با شماره های زیر همین صفحه و یا از طریق فرم “تماس با بخش روابط عمومی” با ما تماس حاصل فرمائید.